сніг

середа, 24 червня 2015 р.

Детектив на літо  Цей шкільний рік закінчився, та це не привід для лінощів. Саме час вдосконалювати власні навички детектива. Що ти знаєш  про детективи? Напевно, не так вже і багато. Хоча, можливо, ти і чув імена знаменитих детективів Еркюль Пуаро і Шерлок Холмс. Чому б тобі не спробувати на час приміряти на себе образ справжнього детектива, здатного за лічені хвилини розкрити практично будь-яке, навіть саме заплутане дільце?
Вперед за пригодами  разом з героями книг Еріха Кестнера, Артура Конан Дойля, Астрід  Ліндґрен та ін.

      Еріх Кестнер "Еміль і детективи"   Одного дня звичайний хлопчик на ім'я Еміля Тішбайн з звичайного німецького містечка Нойштадта відправився до Берліна - в гості до бабусі. Здавалося б, нічого особливого в цьому не немає. Але подія, яка сталася з ним по дорозі в поїзді, поклала початок абсолютно незвичайній пригоді...


    Астрід Ліндгрен «Знаменитий детектив Блюмквіст»  

    Герої цієї книжки - хлопець Кал де Блюмквіст та його товариші - жваві, дотепні діти, сповнені шляхетних поривань. У пошуках пригод вони нишпорять по всій околиці і випадково стають свідками злочину...


        Артур Конан Дойл "Записки про Шерлока Холмса"
     Кожна сторінка цієї книги - це захоплюючі безпомилкові пошуки і несподівані знахідки проникливого, допитливого детектива, короля дедуктиного методу розслідування й психологічного аналізу найрізноманітніших таємничих обставин і подій.


                    Приходьте до бібліотеки! 
              Бачите, які в нас цікаві книжки.
      Яку прочитаємо?


                      Наші читачі вже відчули себе справжніми детективами. Як ?
До 150-ти річчя твору Л. Керролла "Аліса в Країні чудес" в нашій бібліотеці пройшов літературний квест "Слідуй за Білим Кроликом". Де дітлахам довелося  відшукати Білого Кролика, який залишив сліди-підказки. Нашим юним детективам довелося виконувати різні завдання, долати перешкоди на шляху, розгадувати загадки.
                                                         І ось Білий Кролик знайдений!
   Після того як Білого Кролика було знайдено, читачі насолодилися переглядом мультфільму "Аліса в Країні чудес".

Зацікавившись цією історією, діти змели з бібліотечних поличок всі книжки про мандрівницю Алісу.

Приємного читання вам, друзі!

Немає коментарів:

Дописати коментар