Вернісаж талантів

     Ця дівчинка теж наша активна читачка. Але крім того, що вона полюбляє багато читати, вона ще й має цікаве захоплення, яким займається вже 2 роки.

 Знайомтесь – Крецул Єлизавета, учениця 16 школи, 8-Б класу. Вона захоплюється виготовленням магнітів з глини, переважно у вигляді їжі, тварин та смайликів. Чому саме з глини? Як розповідає сама дівчинка: «Приємно працювати з глиною, адже це натуральний матеріал. Та й переваг у глини більше, ніж у пластиліну». 

  Бажаємо Лізі натхнення та ще багато цікавих ідей для втілення!

 А вам пропонуємо переглянути магнітики, які вже є у Лізиній колекції.
 Сім‛я Ливинських, мама Ірина, син Владислав та донечка Валерія – наші активні читачі. А крім того, вони і самі чудово пишуть власні казки та оповідання. Як говорить пані Ірина: «Головні натхненники у моєму житті – це діти. Першу казкову історію написала для сина, коли йому було 2 роки. Мені так хотілося розповісти йому про цей світ, навчити чогось доброго та світлого. Потім письменництво мене захопило. Мені подобається створювати світ зі слів. Через слова можна передати читачеві свої думки, враження, поділитися своїм духовним світом. Я щиро впевнена, що гарна книга повинна бути в кожній людській кишені».

 Ірина мріє випустити у світ свою казкову історію із власними ілюстраціями, щоб цей світ ще трішечки від цього потеплішав. І звісно, що з такої чудової матусі беруть приклад її діти. Син Владислав теж почав писати власні казочки, а також допомагає мамі з ілюстраціями до її творів.

      Пропонуємо вашій увазі казочку Ірини Ливинської.

Приємного читання!


Хмаруся

 Якось на ясному весняному небі народилася біла хмаринка. Така пухка та круглобока, наче моток солодкої вати.

- Хмаруся…- Лагідно всміхнулося сонечко.

- Хмаруся…- Зачаровано зашелестіли дерева та квіти.

- Хмаруся!- Засміявся бешкетник вітер та розкуйовдив її гарно підібрані боки.

 І ось тут виявилося, що Хмаруся народилася не тільки гарною, а ще й дуже норовливою. Образилася вона на вітрову витівку не на жарт, та як почала гримати наліво та направо.

- Ох ці травневі Хмарусі… - Захитав головую дід Тарас, дивлячись з двома онучатами у вікно, як на небі насувається негода, та ще дужче обійняв онуків, щоб їм не так лячно було.

 А тим часом Хмаруся вже зовсім розійшлася: блискавки на землю сипала, у зливі квіточки топила та без перестану гриміла громом. Дуже вже вона хотіла й до сонечка дощем дістати та ніяк не вдавалося. Величне та непохитне, воно так само сяяло високо в небі і лагідно посміхалося до хмаринки.

- Чого ти так репетуєш, маленька? – Заспокоювало сонечко Хмарусю.

 Та Хмаруся від того, ще більше лютилася і бризкала сльозами на всі боки.

 З настанням ночі репетлива хмаринка почала ридати за добрим сонечком, що зникло з обрію. Знесилена, вона майже не гриміла. Але проридала все ж до самого ранку, поки сонечко до неба не повернулося і не висушило її останні сльози. Добряче усіх на землі перелякала мала хмарка. Опинившись у лагідних сонячних обіймах, Хмаруся знов обернулась на пухку круглобоку хмаринку та солодко заснула.

 І все на землі зраділо, що негода стихла, і дощ із хмаринкиних сліз припинився. Всі посміхнулися і потяглися до лагідного сонечка.

- Дивися, дідусю!- Вигукнули онуки, припавши уранці до вікна. – Хмаруся вже не сердиться! Тепер вона знову мила та біленька!

- Так, -всміхнувся дідусь, - до наступної грози. Ох ці травневі Хмарусі…- Зітхнув він і пішов до саду подивитися, як там квіточки після зливи.

Ливинська І., квітень 2020р.

 

 Гетман Діана учениця 8-Б класу, школи №1 займається карате-до і приймає участь у змаганнях.

 У вільний від карате час, дівчина любить займатися бісероплетінням та орігамі, а також малює, пише вірші та прозу. Свого першого вірша Діана написала у 3 класі. 


Сім’я Дімових є активними читачами нашої бібліотеки. Та окрім читання , вони займаються плетінням таких чудернацьких ковриків.
 

 
Ще одна читаюча сім’я, Маврових, теж займається цікавим видом мистецтва – ниткографією. 
 
 

  Гадюков Даня з 4 школи 7- Б класу  займається боксом в ДЮСШ, приймає участь у спортивних  змаганнях. 

Ось як він розповів про своє захоплення: «Мені завжди подобався цей вид спорту, тому ми з татом не пропускали жодного бою наших українських спортсменів по телевізору.  Особисто мені бокс допомагає виховувати силу волі, терпіння, мужність, сміливість, адже бокс не для боягузів! А ще бокс вчить мене ніколи не здаватися. Кожен для себе обирає улюблений вид спорту, а для мене це – бокс!»

Макухин Арсений,ученик 3-А класса ОШ №2.Посещает кружок по шахматам в 
ДЮСШ№2,чемпион по шахматам(1-е место среди детей до 15 лет) и призёр по шашкам.


Димова Диана,ученица 6-А класса ОШ №2.Посещает кружок "Природа и фантазия" центра внешкольной работы и детского творчества,а также школьный кружок по рисованию.


Лунгу Дмитрий,ученик 3-А класса ОШ №2.Посещает ДЮСШ №2,секция дзюдо.

А этот мальчик,зовут его Силаков Никита,ученик 4-А класса,ОШ №2,тоже спортсмен,он играет в баскетбол,причём очень хорошо.Доказательством этому служат грамота и медаль,уже третья на счету Никиты,которыми он был недавно награждён за участие в детском баскетбольном фестивале "Здравствуй,баскетбол".

Войтов Вова,ученик 8-А класса ОШ №2,очень любит заниматься резьбой по дереву,что у него не плохо получается.Он посещает пришкольный кружок "Юный столяр",работы его неоднократно были представлены на городских выставках.

Очень красиво рисует Ильюк Саша,ученик 5-А класса,ОШ №2.Мальчик посещает художественную школу.

Следующий юный талант и наш активный читатель-Вельчев Даниил,ученик 
ОШ №2,4-А класса.Мальчик занимается вольной борьбой в ДЮСШ "Спартак".    Принимая участие в соревнованиях в Измаильском,Болградском и Саратском районах,Даниил неоднократно занимал призовые места,за что был награждён грамотами. 
В дальнейшем мальчик планирует и дальше заниматься этим видом спорта и принять участие в крупных международных соревнованиях.Желаем ему больших побед!

Наши читатели не перестают нас удивлять своими талантами.Вот такие необычные картины,а необычны они тем,что сделаны из семочек и ракушек,собственноручно делает Танский Вова,ученик 8 класса,ОШ №4.

                
                                    
Очень редким видом искусства,ковроделием,занимается ученица школы №3,7-В класса Акимова Инна. Девочка посещает кружок ковроделия в центре внешкольной работы и детского творчества .Свои работы Инна выполняет из ирисовых ниток.

А вот какую красоту из ракушек,в свободное от учёбы время,делает Кристофор Евгений ученик 6 класса,школы №4 .
  Поповиченко Татьяна, ученица школы № 2, 4-А класса.  Девочка посещает кружок оригами в центре внешкольной работы и детского творчества. И вообще, очень любит делать поделки с различных материалов. 
   Очень красивые поделки из бисера делает ученица школы №2, 7-в класса Гайдаржи Олеся. В планах у девочки освоить  еще больше интересных  техник бисероплетения. Мастерица из  школы №2,  6-в  класса Ткачук Анастасия делает топиарии-деревья. Создание такого произведения требует сосредоточенности и покоя. Ведь в деле применяют  совсем хрупкие материалы: тюль, салфетки, вату, сухоцветы. А еще в ход идут колпачки от фломастеров, стержни ручек, ленты и даже кусочки CD-дисков. 
Плетение из резинок - это новый вид рукодельного творчества. Оно появилось совсем недавно. Однако, быстро приобрело популярность среди детей. Очень увлеклась этим видом творчества наша читательница Булгару Ирина из школы №16, 6-б класса. Ирочка научилась делать разные браслетики, кулончики, ремешки, колечки, сережки.

Медведева Елена ученица  6-Б класса ОШ № 2, посещает художественную школу № 2. Рисование для этой девочки не просто увлечение , а потребность. Лена принимала участие в конкурсе "Я есть болгарин и это значит..." и стала победительницей в номинации "Творческая креативность". Вот какие прекрасные работы у этой юной художницы.
 
                                       
 

Бараненко Диана, ученица 4 класса ОШ № 6. Очень талантливая девочка. Имеет много разнообразных увлечений. Диана играет в шахматы, лепит игрушки из природных материалов, складывает фигурки в технике оригами, рисует, собирает картины  из ленточек. Удачи тебе, Дианочка!

Конигіна Анастасія, учениця 5 - А класу ЗОШ № 2. Вихованка гуртка "Орігамі" Палацу дітей та юнацтва стала учасником обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Мистецтво орігамі". За підсумками всіх конкурсних етапів Настя нагороджена дипломом ІІІ ступеня. 
Бажаємо тобі, Настюша, успіху та подальшої творчої наснаги!!!


Деордієва Тетяна, учениця 5 – А класу політехнічного ліцею. Полюбляє збирати пазли, без яких не уявляє свого життя. Навіть не може порахувати, яку кількість пазлів вже склала. Ще Тетяна вишиває хрестиком та гладдю, створює гобелени та вироби з бісеру. Відвідує творчу майстерню «Бусинка». Бажаємо тобі, Танюша, творчого натхнення і невичерпної енергії! 
Олійник Дар'я, учениця 3-а класу ЗОШ № 6. Має дуже багато захоплень і  талантів. Відвідує гурток килимарства та гурток моделювання в Палаці дітей та юнацтва. В майбутньому планує ще займатися народними танцями. 
Бажаємо подальших творчих успіхів та невичерпної енергії.
Макарова Владислава - учениця ЗОШ №9.

 Улюблене заняття Владислави - це малювання.
Як каже дівчинка, малювання - це саме те, що допомагає їй заспокоїтися, відсторонитися від навколишнього світу і жити по-іншому, жити у світі творчості і нескінченної краси. 
Владислава надає перевагу темі природи та придумує власні абстрактні картини.
Бажаємо наснаги, оптимізму, невичерпного натхнення та завжди цікавих творчих задумів.


2 коментарі: