Нова книжка завітала до нас

В наш час нові інформаційні технології впевнено і міцно закріплюються в нашому повсякденному житті. Та ніщо не ненсе світу стільки добра й насолоди, як книга – найвища зброя думки в руках людини.
Цікава, розумна книга завжди залишає слід в серці читача. Вона розширює кругозір, зближує зі справжніми героями, пробуджує бажання їх наслідувати, вчить любити прекрасне.
Книг у нашій бібліотеці дуже багато, а бібліотечний фонд постійно оновлюється. Адже, нова книга – це подвійне задоволення для душі кожного читача. Тож, користуючись нагодою, гостинно запрошуємо всіх книголюбів переглянути нові надходження літератури.


Сташук О.В. Я громадянин України.

 В цій книзі розказано про національну символіку,види влади,конституцію,основні закони,частину української історії,культури,географії та традиції.
Вашу увагу обов"язково привернуть яскраві сторінки історії та природні надбання регіонів України,знайомство з культурою та видатними діячами України.


Бокієвський В.Ф. Історія хрещення Київської Русі.

Читаючи цю книгу,ви дізнаєтесь як відомі,так і малознані історичні події,що супроводжували процес прийняття і поширення християнства на українських землях,а також перенесетесь в ту атмосферу подій,які відбувались під час масового хрещення у 988 році мешканців Києва,а згодом і інших міст Русі князем Володимиром Великим.


Подорож по Україні.

Чи любите ви подорожувати?Відкривати для себе нові місця,дізнаватися про їхню історію,уявляти їхнє майбутнє?Якщо так,то ця книга саме для вас,для тих,хто хоче ближче познайомитися з Україною, торкнутися багатств нашого краю та відвідати цікаві місця,адже їх так багато у нашій ненці-Україні.Козацька абетка.
Найвизначніші події і найвизначніші герої козацької доби представлені в книзі у коротких розповідях та мистецьких творах.
Шевченко Т.Г. Думи мої...

У книжку увійшли вибрані поетичні твори класика української літератури 
Т.Г.Шевченка українською та грузинською мовами,використані роботи зі спадщини Шевченка-художника.

Косач Ю.Володарка Понтиди.

Герої цієї книги шукають долі на Заході,стають причетними до творення великої європейської історії й політики,долучаються до подій ,які визначають майбутнє континенту на цілі століття.


Смолич Ю.Мир хатам,війна палацам.

Змінюються часи,змінюються епохи,а з ними змінюються наші погляди на ті чи інші історичні події.
Але хто може сказати цілком впевнено,як все було насправді і хто був правий чи винний?Особливо якщо це стосується таких складних та неоднозначних подій,як,наприклад,події в Україні між двома революціями 1917-го року-лютневою та жовтневою.
Саме ці часи описані в романі.


Манкелль Геннінг. Італійські черевики.

Зима на початку XXI століття. Старший чоловік піднімається з ополонки й зауважує на кризі жінку з ходунцями. Хто вона? Як вона сюди потрапила? Так починається історія про Фредріка та Гаррієт. Колись давно вони були безтямно закохані. А тепер Фредрік живе на Невеликому острові на краю архіпелагу в оточенні тиші, пса, кота й мурашника у вітальні. Страшна таємниця, фатальна помилка перетворила його на відлюдкуватого самітника. Важко хвора Гаррієт вимагає, щоб Фредрік виконав дану їй колись обіцянку. Вони вирушають у спільну, подекуди приголомшливу подорож, у якій їм судилося зустріти чимало загадкових людей, які ховаються під поверхнею спокійної шведської реальності. У романі «Італійські черевики» Геннінґа Манкелля смерть і біль тісно переплітаються з радістю й любов’ю до життя.

Пронь Л. На крилах року.
Ця книжечка запросить вас у світ нев"янучої краси рідної землі.Тут зібрані віршики,казочки про кожну пору року,а також колискові.Чеські народні казки.

До книги увійшли тексти відомих чеських народних дитячих казок.У них розкривається народна мудрість чеського народу,що передається від покоління до покоління,все,що є вартим уваги нащадків,життєвий досвід,мрії народу,його почуття,а також відображають важливі історичні події.


1 коментар:

  1. Дорогие коллеги! Принимайте блогерскую награду – Liebster Blog Award.
    Это награда, которая дается блогером другому блогеру за проведенную работу в блоге. Подробности в нашем блоге «Книголюб» http://knigarub.blogspot.com/
    Поздравляем с наградой!
    Успехов и признания от Ваших читателей!

    ВідповістиВидалити