Страшно веселий Хелловін!


Свята бувають різні, але обов'язково вони повинні бути веселими і запам'ятатися.
Хелловін - багато в чому свято бешкетників і розбишак . Раніше у нього було серйозне і дуже важливе значення, але поступово воно перетворилося на яскраве свято, під час якого можна переодягнутися в різну нечисть - і як слід повеселитися.  

Ось і наша бібліотека підготувалась до свята та запросила читачів на годину привидознавства "Товариство відважних Боягузів".
Зазвучала страшна музика... й почалося свято, пішли один за одним веселі ігри, конкурси, цікаві страшилки і  приколи. На  читачів  чекали зовсім не страх і кошмари, а щось дивовижне і незвичайне.

Вибираєм Королеву Темряви.Переможець конкурсу "Хвіст чорта" став Королем Темряви.
Творчий конкурс "Портрет Кікімори".    Також всі учасники взяли активну участь у  вікторині "Хто найрозумніший". Діти відповідали на дуже цікаві , гумористичні  запитання.
Конкурс "Передування кульки" став справжньою несподіванкою, адже замість обіцяних повітряних кульок учасники з усієї сили дмухали у тарілку з борошном. Ох і сміху було!

Конкурс "Перукарня мистецтва від Суні Тода".

Конкурс "Плаття для нареченої Емілі".


Також дітки пограли в ігри:"Бережіть очі", "Полювання на привидів", "Торкнись швидше", "Дзеркало".  


 Гості в свою чергу, теж підготувалися: страхітливий макіяж, страшні образи, незвичайні маски, додали нашому святу ще більшого запалу.Свято пройшло весело і захоплююче, школярі із задоволенням приймали участь у іграх і конкурсах. Всім було так весело і цікаво - шкода було лише, що свято так швидко закінчилося!


Немає коментарів:

Дописати коментар