Пригоди зі смаком

Дитяча бібліотека завжди відкрита для вас, і тут чекають  ваші добрі друзі - книги, і бібліотекарі, які поведуть вас в цей книжковий світ.
А ще на вас чекають цікаві заходи, веселі ігри, конкурси, запальна музика, призи...
 Ось, наприклад, нещодавно  ми запросили хлопців та дівчат на звану вечерю "Пригода за столом".
Читачі прослухали багато нової інформації про культурну рослину-рис.  Познайомилися зі стравами, які готують з рису в різних країнах та переглянули відео "Як вирощують рис". 

Далі всі завітали на літературну кухню, де на читачів чекав кулінарний вояж з рецептами страв від літературних геніїв пера.Серед рецептів були представлені такі : вареники від М.В. Гоголя "Ніч перед Різдвом"; салат "Бунінський" з антоновськими яблуками  від І.О. Буніна;"Карасі в молоці" від А.П. Чехова; салат "Гранатовий браслет" від О.І. Купріна.
Ось як вони виглядають. Хочете дізнатись їх рецепти? Приходьте до бібліотеки ми з радістю відкриємо таємницї їх приготування. 


І ще однією господинею нашої званої вечері стала картопля. Діти дізналися історію її винекнення та розповсюдженняА також  читачі з великим задоволенням приймали участь у веселих конкурсах, іграх з використанням картоплі.

Гра "Гусениця"


Гра "Гаряча картопля"
Гра "Чудовий мішок"
Гра " Хто зайвий"
Гра "Перенесем картоплю"

Загалом захід пройшов досить цікаво, весело та пізнавально, усі настільки захопилися грою, що й не помітили як  швидко сплинув час. Але ми впевнені, що незабаром знову зустрінемося, щоб розповісти вам  ще щось цікавеньке та пограти в нові ігри.

Немає коментарів:

Дописати коментар