"SOS у морі інтернету"


В повсякденному житті кожна людина дбаючи про свою безпеку дотримується безлічі правил: дорогу переходить на зелене світло, уникає темних закутків, повертаючись пізньої пори додому, цікавиться, хто прийшов, коли дзвонять у двері, тримає сумку з гаманцем ближче до себе, з обережністю ставиться до незнайомців...
     Віртуальний світ мало чим відрізняється від реального, тож, потрапляючи до Інтернету, не варто забувати про правила реального життя.

Інтернет може бути чудовим і корисним способом для навчання та відпочинку. Але наскільки безпечний Інтернет? Адже інтернет це відкрите вікно у весь світ.

І часто він може містити інформацію, яка не завжди підходяща, а іноді й шкідлива для дітей.
   Саме тому ми запросили наших читачів на медіа-урок "SOS  у морі інтернету", де детально розглянули правила поведінки та безпеки в інтернеті. 
 Діти поділились на дві команди та наперебій відповідали на питання медіа-вікторини.
Також діти розгадували кросворд та грали у віртуальну гру "SOS у морі інтернету" на комп'ютерах.

Працюючи за комп'ютером, не варто забувати про відпочинок, тому ми разом з дітками зробили перерву та зайнялись зарядкою.

Загалом, захід пройшов дуже жваво та цікаво.  В завершенні  діти переглянули відео- презентацію "Основні правила безпечного користування інтернетом".
 Сподіваємося, що учасники медіа-гри добре засвоїли отримані знання. Та їх перебування в інтернеті завжди буде безпечним.

Немає коментарів:

Дописати коментар