День усіх закоханих

Іще здавна наші закохані пращури вигадували різноманітні повір'я та ворожіння до Дня Валентина. Вважається, що амурні пророцтва цього дня удвічі точніші! Та й щасливіші! 
Хочеш дізнатися, як насправді до тебе ставиться коханий (-а)? Тоді під час зустрічі зі своєю половинкою на День Валентина кидайся йому (їй) в обійми. Зверни увагу на те, як і куди він(вона)тебе при цьому поцілує.


У щоку - його (її) почуття більше приятельські, ніж романтичні. Спробуй бути трохи звабливішою (-им), тоді ставлення другої половинки зміниться!
У губи - жодних сумнівів - він (вона) кохає тебе до нестями! Попереду- тільки щастя!
У лоб - стосунки на межі розриву, рятуй ситуацію! А може, варто звернути увагу на іншого (-у)?
    А на перервах у школі спробуй поворожити так. 
Загадуєш хлопця (дівчину). Береш листочок у клітинку й лівою рукою (якщо ти шульга, то правою) малюєш сердечко. Потім по контуру позначаєш тільки цілі клітинки. Викреслюєш їх по чотири, заздалегідь намалювавши фігурки з чотирьох квадратів, розміщених поруч (як на малюнку). За кількістю цілих клітинок, що залишилися, тлумач про його (її) почуття до тебе:
якщо не залишилося жодної - кохає;
- одна - він(вона)байдужий(-а);
 - дві - кохає іншу (-ого);
 - три - ти йому (їй) подобаєшся.
А от англійці у ворожіння на День Валентина вірять особливо. Незаміжні дівчата 14 лютого прокидаються до сходу сонця та дивляться у вікно. Ім'я чоловіка, що першим пройде повз будинок, співпадатиме з іменем судженого. 
Опівночі дівчата обходять навколо церкви від 3 до 12 разів, повторюючи певні вірші. За повір'ям, це допомагає знайти справжнє кохання.
Незаміжні англійки цього дня кидають у річку згорнуті папірці з чоловічими іменами. Із записки, що спливе першою, можна дізнатися, як зватимуть майбутнього нареченого.
Сміливим, а також нетерплячим, які не можуть дочекатися справжніх ромашок, пропонуємо ось таке ворожіння. Подумай про людину, яка тобі подобається, і загадайте число, краще після 20. Відрахуй з початку і побачиш, яка пелюстка тобі дісталась.

Прекрасний незнайомцю! 
У світі немає нічого чарівнішого для душі, ніж звичайна формула юності: ОЛЯ+КОЛЯ=Любов.
Де тільки її не викарбовують: на деревах і на лавках, на асфальтах і на парканах, на шкільних партах і на кріслах у кінетеатрі. Той, хто пише, надіється...Це сигнал любові, поданий у всесвіт до коханої людини.
Зупинися біля цієї формули і подумай над нею. Можливо, у житті все не так, просто, як ти гадаєш.


Можна поворожити і на простому волоському горіхові. Для цього беруть дві половинки шкарлупи волоського горіха і дві свічки, які називають своїм ім'я і коханого, накапують віск від свічки в шкарлупки (аби закріпити свічку у шкарлупі) і поміщюють її у резервуар з водою. Якщо шкарлупи пливуть поруч, то коханий буде вірним, якщо розійдуться, або перекинуться, то у такого почуття немає майбутнього. Якщо одна свічка погасне швидше за іншу, то один кохає більше, ніж інший.
                   Мерщій цілуватися!

Мабуть, тобі не раз доводилося читати суперечливі думки лікарів про гігієнічність поцілунку. Ніби і хвороби різноманітні передаються, й навіть карієсом можна заразитися (що, до речі є повною нісенітницею, адже на здоров'я зубів впливає передусім стан внутрішніх органів).
А чи відомо тобі, що останнім часом учені все частіше говорять про позитивний вплив поцілунків на людський організм? Психологи відзначають його сприятливий емоційний вплив, імунологи стверджують, що поцілунок є чудовим стимулом для зміцнення ослабленого імунітету. 
 До того ж лікарі вважають...

  • Що під час пристрастного поцілунку серця закоханих перекачують щохвилини на один літр крові більше, ніж зазвичай. Оце так кардіостимулятор!
  • Починають рухатися одночасно 28 м'язів!(Ліньки робити зарядку? Ніколи відвідувати заняття з шейпінгу? Тоді мерщій цілуватися!)
  • Різко підвищується артеріальний тиск, і відбувається активний викид адреналіну у кров.
  • До того ж поцілунок забезпечує знеболювальну дію! 
  • Такий пристрастний вияв почуттів гальмує утворення гормонів тривоги та стресу, з якими певним чином пов'язані такі небезпечні захворювання, як гіпертонія і цукровий діабет, а також суттєве підвищення холестерину у крові.
  • Поцілунок є одним із найкращих (і, головне, найприємніших!) способів спалювання жиру та чудовим засобом для омолодження організму. Хто ж відмовиться від такої дієти?!
І це ще не все. Стоматологи стверджують: під час палкого поцілунку твої залози виділяють слину з таким високим вмістом солей кальцію, що зубна емаль стає менш сприятливою до карієсу. Не від кожної пасти отримаеш такий ефект!
Що ж, пощастило закоханим... Щодня поєднувати корисне з таким напр-о-чуд приємним!
Одначе не забувай, що всі вище зазначені позитивні характеристики стосуються лише пристрастного й жаданого поцілунку! Напевно, за відсутності сильних почуттів зухвалі ненажери-мікроби все-таки відчуватимуть себе господарями становища.
 А які ж іще традиції, повязані з Днем усіх закоханих, існують у різних народів?
У Сполучених Штатах на свято закоханих дівчина може першою освідчитися в почуттях та запропонувати руку й серце. Проте, якщо юнак не готовий зв'язати себе узами кохання, то як компенсацію за моральну шкоду повинен подарувати відштовхнутій претенденці червону шовкову сукню. От пощастило американцям! Це ж так можна щороку поновлювати свій гардероб, освідчуючись десятку-другому хлопців.
Японці перетворили свято закоханих на "8 Березня для чоловіків". Цього дня подарунки вручають сильній половині людства - здебільшого усілякі чоловічі аксесуари (бритви, лосьйони, гаманці тощо). До того ж у Японії проводиться захід під назвою "найгучніше освідчення": на поміст піднімаються хлопці та дівчата та по черзі вигукують зізнання в коханні.
У деяких країнах цього дня хлопці надсилають своїм обраницям одяг. Якщо дівчина залишає подарунок у себе, вважаеться, що дає згоду на одруження.
У Шотландії коханим презентують вирізані власноруч дерев'яні ложки, прикрашені сердечками, ключиками й замковими шпаринами, що означає "ти знайшов(-ла) шлях  до мого серця".
Безтурботливі італійці дарують здебільшого солодощі, тому цей день в Італії так і називається - "солодкий".


А презенти французів не менш  витончені, ніж самі французи. Любителі жаб'ячих лапок цього дня розорюються на коштовності.
Церемонних же англійців недаремно вважають дикуватими. Тільки уяви, мешканці Туманного Альбіону вітають із Днем Валентина не тільки своїх коханих, а й ... чотириногих друзів, наприклад, коней або собак! (Прикинь, як невимовно зрадіє шоколадному сердечкові твоя кохана корова Зірка).
Серйозні німці любов вважають чимось на зразок нападу тихого божевілля (і недаремно!), а Святий Валентин для них уособлює покровителя психічно хворих. Цього дня німці щедро прикрашають психлікарні яскраво-червоними стрічками та кульками сердечками. Отож, якщо опинишся в Німеччині, не сплутай божевільню з романтичним готелем для молодят.
А от у Саудівській Аравії свято закоханих є офіційно забороненим, до того ж під страхом великих штрафів! Мусульмани вважають, що згубні західні традиції розбещюють підростаюче покоління, а такі свята культивують гріх. Усім магазинам країни категорично заборонено торгувати плюшевими ведмедиками, червоними трояндами, "валентинками" та іншою романтичною символікою.

Спеціально до Дня Святого Валентина відвідувачів бібліотеки очікує приємний сюрприз - "Книжкове бібліосерце".
 Кохайте та будьте коханими!

Немає коментарів:

Дописати коментар