Духовний арсенал народу

Кожна людина є цінною та неповторною. Усі ми різні, але прагнення стати гідною людиною має стати нашою спільною рисою. Протягом життя ми всі робимо вчинки та приймаємо рішення. Деякі з них є правильними, деякі призводять до помилок. Таким чином ми вчимося та розвиваємося.
Гідність – це вміння тримати себе та свої думки чистими, що допомагає вчинити правильно, навіть якщо для цього доведеться боротися з особистими емоціями та переступати через свої слабкості. Гідність – це внутрішнє відчуття благородства та відчуття власної відповідальності за своє життя та життя близьких. Гідна людина має чисті думки, адже саме від цього залежать її вчинки. Чесніть, благородство, порядність, співчуття до навколишніх та доброзичливість допомагають людині стати гідною.
З нагоди Дня Гідності та Свободи ми запросили читачів на обеліск честі "Духовний арсенал народу". Діти дізналися про історію Дня Гідності. Переглянули медіа-презентацію «Перлина Україна». Прийняли участь у слайд-розповіді «Віднині і навіки». 
Всі разом розмірковували над тим, як вони розуміють поняття «гідність». Усі охочі розповіли свої життєві історії про гідність. 


Хлопці та дівчата написали листа собі в майбутнє – про те, що планують зробити, щоб почуватися гідними, кому допомогти. 


Ці листи вони поклали в бібліотечний портал і за рік, під час наступного Дня Гідності і Свободи, вони отримають ці листи і зможуть їх розгорнути. Наше життя є складним. В ньому зустрічається усе: радість і горе, нагороди та випробування. Іноді ми стикаємося з підлістю, зрадою та болем. Це також невід'ємні частини нашого життя, але тільки від нас залежить: чи гідно ми витримаємо ці складні життєві іспити та вийдемо з труднощів переможцем, зберігши людяність, чи зламаємося та втратимо єдине, що нам по суті належить - свою гідність.
😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Як і обіцяли розміщуємо відповіді на загадки з минулого посту:
1. арбуз; 2. Дед Мороз; 3. мышка; 4. дождик; 5. лягушка; 6. жираф; 7. ромашка; 8. шишки.

Немає коментарів:

Дописати коментар