Серцю властиво любити (16+)

Нарешті настало НАЙРОМАНТИЧНІШЕ І НАЙПРЕКРАСНІШЕ СВЯТО РОКУ. Ти замріяно заплющуєш очі і, здається, злетиш у небо з радощів. Бо в долоньках ніжно стискаєш маленьку валентинку з трьома довгоочікуваними словами: "Я тебе кохаю..."
Як же провести цей день, аби він надовго запам'ятався ВСІМ: закоханим до нестями чи просто дівчатам і хлопцям, які сьогодні лише сподіваються зустріти свою половинку?
Вечірка 
❤ Якщо твої батьки сучасні люди і цього дня "терміново" поїхали у справах до родичів (веселіться, дітки, тільки щоб лад був!), улаштуй класну вечірку просто вдома! 
Порозвішуй на стінах паперові сердечка з фотографіями пар, які зібралися в будинку. Якщо з - поміж запрошених будуть ті, хто не визначився з вибором друга чи подружки, можна спробувати їм допомогти. Порозрізуй зигзагоподібно навпіл картонні сердечка, заздалегідь позначивши половинки як "чоловічі" й "жіночі", та вручай їх гостям ще біля входу. Коли всі зберуться за столом, оголоси, що "розбитих" сердець сьогодні бути неповинно - нехай кожен відшукає свою половинку.
Щоб урізноманітнити програму вечірки, спробуйте: 
❤ знайти "найзакоханішого" - того, в кого найчастіше серцебиття (для цього знадобиться годинник із секундоміром);
❤ із зав'язаними очима по носу упізнати свою половинку;
❤ відтворити в пантомімі пари, що прославили себе любов'ю та вірністю: Одіссея та Пенелопу, Ромео та Джульєтту, Руслана та Людмилу (тільки обережно з Отелло та Дездемоною!);
❤ пригадати продовження рядка з будь-якої пісні про кохання;
❤ складати вірші, не кажучи вже про запальні танці та спів під караоке. За перемогу кожна пара знімає зі стіни сердечко з жартівливим романтичним посланням. Ті з запрошених, які наберуть найбільшу кількість сердечок, оголошуються "Ідеальною парою".
Кінотеатр
Чи бувають поцілунки солодші, ніж на останньому ряді темного кінозалу? Тільки не помиліться з вибором фільму! Сходіть на мелодраму - найбільш багатообіцяючий вид мистецтва. Стосовно поцілунків, звичайно. Головне, щоб сюжет на екрані не захопив тебе більше, ніж той, хто сидить поруч...
Напередодні Дня Святого Валентина всі починають думати, чим же здивувати та порадувати свою другу половинку. Зробити це можна як за допомогою корисних і практичних подарунків, так і завдяки символічним дрібничкам, які, тим не менш, запалюють іскорку щастя в очах дорогої людини. 
Всім давно відомо, що найдорожчий подарунок, той, що зроблений своїми руками. Найпростіший подарунок - це, звичайно ж, листівка, яку можна зробити власноруч. Ось такі яскраві листівки діти виготовили на засіданні гуртка «Академія Саморобкіна».


Валентинів день святкують усі - і дорослі, і діти. З родиною, з друзями. У цей день заведено зізнаватися один одному у коханні... 
І нашій бібліотеці дуже захотілось, щоб і їй читачі зізналися у коханні. Тому усі бажаючі мали змогу прийняти участь у шелфі - акції "Я люблю бібліотеку!"Шелфі - це сучасний, модний тренд.
Кажуть, що шелфі – це селфі для інтелектуалів. Саме слово шелфі, походить від "шелф", з англійської мови - полиця.  Останнім часом на шелфі  з'явилася мода, користувачі соціальних мереж активно постять фотографії себе і своїх полиць з книгами. Долучайтесь і ви!


День святого Валентина - це свято, присвячене найпрекраснішому, що є у людини. Тому що спонукає до життя, радіти і вершити безумні вчинки. Тому, про що писали великі поети і поетеси у всі часи - коханню.  
Будемо раді бачити всіх, кого вже заполонило це прекрасне почуття, а також тих, хто на нього ще чекає. Можливо, саме в цей день, у нас в бібліотеці, ви його зустрінете. Адже світом править Любов!

Немає коментарів:

Дописати коментар