Живи  яскраво  і  красиво!
Майстер-клас проведе  головний герой мультфільму «Ріо» - синій папуга Блу, що здійснив дивовижну подорож з Америки до Бразилії.


Блу був безтурботним домашнім улюбленцем своєї господині. Та якось дізнався, що в Бразилії, де колись жили його родичі, залишилася лише одна така, як він, синя пташка. І що від нього залежить виживання рідкісного виду папуг. Тому він вирушив до Ріо-де-Жанейро. Там Блу почувався самотнім, слабким і не вірив, що зможе літати. Але багато чого навчився і зміг стати сміливим. Блу навчить тебе, як знайти своє місце у великому світі?

Ось кілька порад, як зробити твоє життя яскравим і стати помітною особистістю.

Подружись із веселкою

У Бразилії всі птахи мають барвисте пір’я, тому вони красиві й помітні. Якщо й ти вдягатимешся у яскраве вбрання, на тебе звертатимуть увагу. Кольори веселки додадуть тобі:
Червоний – енергії, сміливості, швидкості
Помаранчевий – бадьорості й оптимізму
Жовтий – радості, хорошого настрою
Зелений – рівноваги
Блакитний - довіри, щирості
Синій – спокою
Фіолетовий – творчого натхнення.

Обери хобі
Захопливій людині не буває нудно, хобі займає вільний час і дарує масу позитивних емоцій. Вибирай хобі на свій смак і захоплюйся: спорт, танці, малювання, співи, рукоділля, читання, фотографування. Все це зробить твоє життя яскравішим!


Наша бібліотека також намагається бути яскравою. До свята усіх закоханих у бібліотеці з'явився Валентин з книжок. Бажаєш знати останні новини? Хочеш не вибиватися від ритму життя? Бути сучасним та яскравим? А ще отримати різноманітну інформацію, яка тебе цікавить? Пропонуємо твоїй увазі газету  "Задавака". В ній ти знайдеш новини про улюблених зірок, інтерв'ю, цікаві факти, розваги, а також поради психолога. Тобто все те, що допоможе тобі бути яскравим і красивим поряд з твоїми однолітками!
Нехай кожен твій день буде несхожий на попередній! Нехай кожна хвилина радує і приносить щось нове і яскраве в твоє життя! 

Немає коментарів:

Дописати коментар