Усе дівчаткам про хлопчиків 

Люба подружко!

Усім відоме прислів’я про те , що людина сама кує своє щастя. Можливо, ти здивуєшся, але ніхто, крім тебе самої, не зробить тебе щасливою. Ні батьки, ні вчителі, ні друзі. Жоден хлопчик не може зробити тобі такий подарунок! Життя подарує тобі радість, якщо ти  зсередини будеш готова засвітитися цією радістю.

Шукай у собі «кнопочку»,  що запалить у тобі твоє внутрішнє світло.

Усім нам хочеться кохання, тепла, турботи, уваги. Ми вчимося не тільки дарувати свої почуття іншим, а ще й із гідністю їх приймати. Але не все так добре виходить. Чогось не знаєш, у чомусь сумніваєшся, чогось боїшся. І негативні емоції почасти переповнюють…

 

Спілкування з хлопчиками сповнене пригод, вражень і несподіванок, як у справжньому «вестерні». Це школа, до якої можна ходити й у тринадцять, і в тридцять,  і в шістдесят  років.  І завжди знайдеться нова тема уроку. Заради  них і на другий рік можна залишитися, й іспити кілька разів перескладати… Однієї книги мало, щоб зрозуміти їхню природу! Замало всього життя, щоб цього навчитися. Але ти все-таки вчися й не бійся переекзаменування!

Ця книга розповість усе, що тобі потрібно для кращого розуміння хлопчиків. 

    Адже найбільше багатство, яке ми одержуємо в житті, - це досвід Дружби та Кохання.

Немає коментарів:

Дописати коментар