Новорічне бієнале
Зима ... Новий Рік... Різдво... Вони завжди зачаровують вас якоюсь таємницею та манять у світ пригод. Саме для тих, хто любить зиму та зимові пригоди ми приготували добірку цікавих книг, які варто прочитати, щоб більше знати про улюблені свята та зазирнути  у світ  пригод, традицій і фантазії.
    Зимові казки
У цьому збірнику казок ви познайомитесь з  незвичайними, таємничими та чарівними пригодами. 
У книжці - казки для читачів різного віку. Зовсім юні читачі будуть захоплюватися сюжетом, старші -поетичністю думок. Адже недаремно казки пишуться "на зріст", і кожний знаходить у них своє заповітне, чарівне. 
Пропонуємо вам послухати  одну  казочку  з цієї книжечки. "Сніговик" Г.Х.Андерсен

 

Різдвяні ісорії
Усі твори, що ввійшли до цієї книжечки, пов'язані з Різдвом - чи не найулюбленішим святом дітвори усього світу. Відкриває збірник вертеп - традиційна святочна вистава, далі йдуть колядки - невід'ємний атрибут Святвечора. Розділ "Різдвяна казка" містить вірші, оповідання, казки українських та зарубіжних письменників.
А зараз  прослухайте одну з найкращих українських колядок
"Добрий вечір тобі, пане господарю". Сподобалось? Ще багато цікавої інформації ви знайдете на сторінках цієї книги.

Джанні Родарі 
"Подорож Голубої Стріли"
Повість-казка відомого італійського письменника Джанні Родарі, написана в захоплюючій і легкій манері, розповідає про різдвяну чарівну подорож іграшкового потяга під назвою "Голуба Стріла", та його лялькових пасажирів. Разом з головними героями книжки вам належить розв'язати чималу кількість завдань, знайти друзів та битися з підступними ворогами... І лише сміливість, чесність та відвага, величезне бажання дістатися до мети та дружня підтримка допомагають подолати усі труднощі.
А ось і мультфільм по мотивам цієї книги. Подивись, а потім швидше до бібліотеки за книжечкою, щоб поглянути, яка різниця між тим, що ви побачили і тим, що прочитаєте.


Джанні Родарі
"Планета новорічних ялинок"
Добра казка про хлопчика, який потрапив на планету, де кожен день Новий рік, замість дощу – м'ятні цукерки, годинник можна їсти, а слова "гроші" не існує. На Планеті Новорічних Ялинок всі живуть весело й щасливо.  
Зацікавились?Тоді прослухайте цей аудіозапис.


Ну а зараз пропонуємо вам трішки відпочити і поскладати пазли.

 Мокієнко Михайло
"Як Баби-Яги Новий рік зустрічали"!
Обов'язково прочитайте веселу казку "Як Баби-Яги Новий рік зустрічали"! Історія описується незвичайна - пропадає день 31 грудня, це означає не прийде Дід Мороз і свято не настане. Ситуацію рятують три казкові сестри -три Баби-Яги! Новорічні ялинки, подарунки, чудеса! Весело, казково, чудесно!  
Щоб ви  налаштувалися  на необхідний настрій  послухайте цю пісню про Бабку Ягу.


Ернест Теодор Амадей Гофман
"Лускунчик і Мишачий Король"    
Тільки любов перетворить Лускунчика з німої дерев'яної ляльки в прекрасного принца і приведе його рятівницю в казковий цукерковий світ.

Ми впевнені вам дуже сподобається ця зимова історія! Сумніваєтесь? Тоді спершу подивіться мультфільм. А коли подивитесь, згадайте, що  книга в десять раз цікавіше!
Зима
Ця книга містить твори видатних українських письменників, вірші, народні прикмети, прислів'я та приказки, загадки про красу зимової природи. У ній розповідається, як святкують Новий рік у різних країнах світу.
Спробуйте відгадати  декілька загадок з цієї книги. 
Перевірте свої зимові знання.
***************************************************
Без сокири та дрючків ставить міст через річки.
***************************************************
Упаде з неба - не розіб'ється,
Упаде у воду - розпливеться.
***************************************************
Яка вода у воді плаває?
***************************************************
Вдень вікно розбивається,
А вночі само вставляється. 
***************************************************
У нас зимою білим цвітом 
Сад зацвів, неначе літом.
***************************************************
Взимку горою, а літом водою.
***************************************************
Ну що? Всі загадки відгадали? Якщо ні, то відкриємо вам один секрет! У цій книзі є відповіді. 

  Якщо ви прочитаєте ці книги, то дізнаєтесь багато цікавого про святкування Нового року та Різдва в різних країнах світу, побуваєте в загадкових місцях, відкриєте деякі секрети чарів та знайдете ще багато-багато інших цікавинок.

Немає коментарів:

Дописати коментар