Спілкування з книгою безмежнеПривіт друзі! А ви вже бували в нашій  бібліотеці у цьому році? Ні? То приходьте!
 Відкрито двері в нас весь час. 
До нас в бібліотеку запрошуємо вас!
Приміщення в нас тихе.
Душевним теплом і любов'ю зігріте. 
Відкрите для всіх, хто бажає навчатись.
У нас все що треба - аби не лінуватись!


  За час, який ви не приходили до нас, ми підготували для вас декілька сюрпризів. 
  На молодших читачів чекає символ року - мавпочка зі збіркою цікавих і нових книжок  "У нашей мартышки интересные книжки".Старших читачів ми запрошуємо на  "Літературний фуршет".
Вас очікує пригодницький пудинг, фантастична запіканка, містичний коктейль. Ще ви можете дізнатися, чим полюбляли ласувати О.С. Пушкін, О. Вишня, М. Булгаков, О.Дюма, І. Крилов, М.Гоголь, Л.М. Толстой, Ф.М. Достоєвський. На виставці представлений кулінарний вояж рецептів від видатних творців пера. А також на вас чекають завдання  "Казкової кухні". Хто дасть вірні відповіді на запитання  - отримає солодкий приз! Також можна поділитися рецептом улюбленої страви вашої сім'ї і записати її до книги "Моя солодка мрія". 
В читальній залі на вас чекає книжкова виставка-круїз  "Зоряне сяйво країн Європи".  Здійсніть шалений круїз по країнам Європи і дізнайтесь багату історію відомих міст.
Увага! Матеріали виставки можна не лише прочитати, а й подивитися на відео.

       А щоб наші книжкові виставки в майбутньому були більш цікавими і захоплюючими, для вас невеличке повідомлення!    

Пропоную прочитати історію повернення книги до бібліотеки.
Як відомо, книги до бібліотеки потрібно повертати вчасно, інакше за кожен прострочений день книголюбові доведеться платити. Цікаво, яка сума набігає майже за століття?
Дуже незвичайний випадок стався нещодавно  у публічній бібліотеці міста Нью-Бедфорд в штаті Массачусетс. Несподівано повернулася книга, яку взяли майже 99 років тому.
Рідкісну книгу під заголовком "Факти, які я зобов'язаний знати про уряд моєї країни" повернув житель міста Стенлі Дюнек . "Мені здалося, що повернути книгу до бібліотеки буде правильно", - сказав Дюнек журналістам.
Саме місіс Дюнек взяла почитати книгу, але так її і не повернула. Жінка померла 10 років тому, проте у її сина тільки зараз дійшли руки розібрати її речі.Варто відзначити, що в американських бібліотеках з несумлінних читачів, які не повертають вчасно книги, беруть грошовий штраф.
Оскільки цю книгу потрібно було здати ще 10 травня 1910, а штраф за один день прострочення складав 1 цент, Дюнеку за майже вікову заборгованість нарахували суму в 361 долар 35 центів. 


Нам би дуже хотілося , щоб в нашій бібліотеці, таких "цікавеньких" випадків не було. Тому будь-ласка повертайте книжки вчасно!
Часу негай - швидко до бібліотеки завітай!

Немає коментарів:

Дописати коментар