З Днем Народження, Україно!

Якого ми роду - племені!

Кожен із нас, розповідаючи або пишучи свою біографію, передусім називає власне ім'я та прізвище. А ще повідомляє, коли й де народився, хто його діди, батьки, брати, сестри. Інакше сказати - якого він роду - племені.
І це зрозуміло. Адже люди здавна жили не самотою, навіть не маленькими гурточками, а великими численними родами.
Поступово роди почали об'єднуватися в племена. Кожнє плем'я спільно боролося проти ворогів, спільно добувало собі їжу. Воно виробляло свої звичаї, не схожі на звичаї інших племен. Говорило однією, тільки йому властивою мовою. Минав час, і близькі між собою племена почали зливатися у ще більші спільноти. Так утворювалися на землі різні народи.

В Україні з давніх - давен живе український народ. У своїй сім'ї він добросердно прихистив представників інших народів. Пліч-о-пліч з українцями живуть й поляки, й молдовани, й греки, і євреї, і німці... Всі вони мирно трудяться на блпго нашої Батьківщини.26 років тому Україна стала самостійною. Завдяки багатолітній героїчній боротьбі вона здобула незалежність. І тепер щороку 24 серпня ми відзначаємо це як велике національне свято.


Щиро вітаємо тебе, з цим неймовірним святом і віримо, що ти виростеш гідним громадянином своєї держави.

"По долині жито, по горі блакить"


В День Державного Прапору України читачі дізналися, що символами України в новітньому іх трактуванні є безхмарне небо як символ миру - синій колір, і стиглі пшеничні ниви як символ достатку - жовтий колір.Спільними зусиллями читачів було створено прапор України.
Безхмарне небо - синього кольору, та золоті ниви з пшениці.  Серпень нам дарує
Незабутні миті:
Стяги українські
В сонячній блакиті
Майорять крилато
На держави свято! 
Вітаємо з національним святом — Днем Незалежності України!

Немає коментарів:

Дописати коментар