Прощавай, Букварику!

Привіт, читайлики!
Ну от і прийшла весна! Пора веселощів, яскравих емоцій і нових вражень. Та для першачків це час прощання з однією із найголовніших книг – Букварем. Саме з нього школяр починає свою мандрівку фантастичною дорогою читання. Здається, що хлопці і дівчата тільки вчора взяли до рук Букварик та прийшли у 1-й клас. Сьогодні вже, зросли, порозумнішали, багато чого дізналися, багато чому навчилися.
Є святкових днів багато
На листах календаря.
А між ними й наше свято -
Вшанування букваря!
Звичайно ж, що на Свято Букваря першокласники прийшли у книжкове царство - бібліотеку, адже тут на них чекають найрозумніші книги і найчарівніші книжкові герої.
Бібліотекарі разом з читачами відправилися у чарівну мандрівку «веселою» абеткою з казковими героями, де на хлопців та дівчат чекало багато веселих та цікавих завдань, серед яких танці – зігріванці, пісні, завдання – сюрприз, мандаринові біга, заплети коси Рапунцель, веселі рухи та багато іншого. Веселий і щасливий сміх юних читачів, ще довго лунав у стінах бібліотеки. Свято закінчилося, а дружба дітлахів з бібліотекою лише розпочинається.Багато мусиш знати про все, що є навкруг,
Тож слід книжки читати, бо книга - вірний друг.
Вона всім допоможе обрати вірний путь.
Де б ти не був, мій друже, про книгу не забудь.


Немає коментарів:

Дописати коментар