Моя книжкова колекція

Привіт, читайлики!
Сьогодні ми вас запрошуємо на літературний інформ – фуршет. Хіба це можливо? – спитаєте ви. Можливо, якщо ви згадаєте, що книжки - це також їжа, але їжа для розуму.
Є таке поняття - «смачна книга» - це коли читаючи отримуєш справжню насолоду, а останню сторінку закриваєш із жалем. На нашому фуршеті зібрані саме такі книжки.
Ну що ж, запрошуємо  насолодитися дегустацією книжкових блюд сучасної кухні, в яких присутній терпкий аромат різноманітних жанрів, тем, інтересів та стилів, поєднаних несподіваним чином.
Вам прийдеться до смаку «Мікс для розуму» - добірка літератури для ерудитів.
Ще в меню нашого фуршету представлений «Пізнавальний гарнір» - добірка енциклопедичних видань на всі смаки.Наступною стравою нашого меню йде «Фантастичний пудинг» - для всіх любителів жанру фентезі.

Ще ви можете насолодитися «Природничим вінегретом» - добіркою літератури про тварин.Для всіх любителів здорового харчування, в меню нашого фуршету - «Салат із пригод». 


Щоб урізноманітнити наше фуршетне меню, ми приготували для вас «Романтичне канапе».
Також хочемо звернути вашу увагу на особливе блюдо: комплімент від шеф – кухаря. Це твір – рекомендація бібліотекаря, в який закохуєшся з перших сторінок, оновлюєш свої думки, наповнюєш їх світлом та надією.
Запрошуємо всіх книжкових гурманів посмакувати різноманітні жанри, цікаві теми, захопливі сюжети. Читати подано! Насолоджуйтесь! Але, будьте обережні, спробувавши раз, неможливо зупинитися!

Немає коментарів:

Дописати коментар