Ігри для зимової вечірки

   Взимку, коли надворі заметіль і холодно, так довго вже не погуляєш. Доводиться розважатися в приміщеннях. Та не сумуй! Зараз ми навчимо тебе, як розважатися з друзями, коли не можна вийти надвір. Особливо, якщо ти вирішиш влаштувати вечірку.

Для початку вечірки - "Ніс для сніговика" 

 На великому аркуші паперу намалюй гарного сніговика. Але без носа! Гравцю треба зав’язати очі, дати в руки ніс для сніговика, зліплений з пластиліну. Тепер хай, не дивлячись, причепить носа сніговику!

 

Для "розігріву" компанії - "Мерзла розмова" 

 Хтось із дітей так змерз, що не може вимовити жодного слова. Може тільки рухатись. Отже, ведучий загадує йому якесь «зимове» слово (бурулька, сніжинка, сніговик, ялинка, крига, санчата…). І гравець намагається жестами пояснити, що йому загадали. А всі інші – вгадують. Хто вгадав – сам «замерзає» і показує наступне слово. 

Коли набридло сидіти – «Сніжкопробіжка»

 Зроби багато «сніжок» з вати. Поклади всі сніжки на три купки. У кінці класу або кімнати (якщо ти влаштовуєш вечірку вдома) постав три відра чи тарілки. Розділи всіх на три команди. Видай першим по ложці, хай в неї покладуть сніжки.

 Сніг швидко тане! Треба перенести його в безпечне місце! Вперед! Перший гравець має добігти зі сніжкою в ложці до іншого кінця класу і покласти сніжку в миску. Притримувати рукою ватну сніжку не можна! Якщо впустив – піднімай ложкою. Поклав сніжку на місце – повернувся з ложкою до своєї команди і передав ложку наступному.

 Якщо всі набігалися і хочуть посидіти - "Святкова гірлянда" 

 У цю гру найкраще грати за святковим столом. Всі беруться за руки під столом. Потім ведучий каже:«Гірляндо, світи!» - і перший гравець стискає руку своєму сусіду. Той передає стискання наступному і так далі. Раптом ведучий каже: «Гірлянда згасла!». Всі завмирають, а ведучий має вгадати, на кому гірлянда згасла, тобто хто не встиг передати стискання своєму сусідові. 

Дискотека – це весело.

  А якщо зробити танці – змагання? – «Танці - незамерзанці»

 Клас ділиться на дві групи. Команди стають одна проти одної. Командир кожної команди придумує танцювальний рух. Наприклад, тупнути правою ногою і ляснути в долоні. Або: крок вперед – руку вгору, крок назад. Вмикають музику. Танцює перша команда (повторює свій рух). Причому всі мають рухатися синхронно. Потім музика замовкає і вмикається знову – танцює друга команда.

 Після цього рухи можна замінити або до тих, що вже танцювали, додати новий рух. Так танцюємо доти, доки якась команда не «замерзне», тобто не зможе придумати наступний рух чи команда зіб’ється в танці.

  Коли всі втомилися і хочуть спокійної гри - "Згадаю все!"

 Гравці мають уважно подивитися на ялинку і запам’ятати всі-всі іграшки, які висять на ній. Якщо ялинки немає чи на ній самі кульки, потрібно розкласти різні іграшки на столі - 8-10 штук. На роздивляння іграшок - 30 секунд. Потім іграшки накривають, а гравці мусять записати на аркуші паперу всі ялинкові прикраси, які запам’ятали. Виграє той, хто згадає найбільше предметів! Якщо ялиночку вже прибрали, цю гру можна провести, використовуючи інші предмети або дитячі іграшки.

             Коли всі занудьгували - "Крига -сніг"

 Всі стають у коло і кладуть руки один одному на плечі. Ведучий ходить по колу і шепоче на вухо "крига" або "сніг". А тоді виголошує: "Якщо я скажу "сніг", то гравці, яким я сказав таке слово, мають підігнути одну ногу. А якщо скажу "крига", то ті, кому сказав це слово, мають присісти". Купа - мала гарантована!

Під кінець свята, щоб усі залишилися задоволеними - "Риболовля"

  На довгу мотузку прив’язуємо на ниточках дрібні подаруночки або цукерки (треба, щоб їх було більше, ніж дітей). Усім по черзі зав’язують очі, дають в руки ножиці і підводять до подаруночків. Той подарунок, який ти зрізав, - дістається тобі!

Вдалої вечірки!

А ось як розважаються відвідувачі нашої бібліотеки.


Немає коментарів:

Дописати коментар