Що про тебе скаже твоя колекція?

На початку цього року, Блу - герой мультфільму "Ріо", якщо ти пам'ятаєш, в одному з наших постів давав читачам поради, як зробити життя яскравим і стати помітною особистістю. Сьогодні ми розкажемо тобі, як можна привернути до себе увагу незвичайною колекцією. 

Плюшеві ведмедики, покемони, машинки, ляльки – для когось це просто улюблені іграшки, а для когось – справжнє захоплення. Сьогодні я розповім тобі про найнезвичайніші  колекції іграшок у світі.  Можливо і ти захочеш  збирати свою колекцію. 

Американець Рон Худ колекціонує цукерки-іграшки – має їх 3000. Валлі  Хаммер – власниця колекції з 2469 гумових качечок для ванної кімнати.
  Найбільшу у світі колекцію іграшкових сов зібрала  Пем Баркер – більш як 18 тисяч. Ця колекція входить до книги рекордів Гіннеса.


Більше 11 000 пінгвінчиків живуть у Біргіт Бегендс. Звичайно ж, іграшкових. Свою колекцію дівчина почала збирати у 18 років.
Ліза Кортні потрапила до книги рекордів  Гіннеса завдяки своїй колекції покемонів із 12 113 іграшок.

Дивовижні колекції, чи не так? В нашій бібліотеці також є людина, яка багато років збирає святкові листівки і сьогодні поділиться світлинами своєї колекції з вами.
Пам'ятаєш виставки з листівками, які були в нашій бібліотеці до Нового року та 8 Березня - вони теж з цієї колекції.

 Можна збирати фантики від цукерок, листівки, конверти, монети,  кришечки від пляшок  та будь-що інше, обирати тобі!

Немає коментарів:

Дописати коментар